Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator
„Čím jsme,
je výsledek našich myšlenek.

BUDDHA

O NÁS

Když dva dělají totéž, nikdy to není totéž.
 
Mnoho firem nabízí navenek stejné služby a to, čím se pak liší, je jejich provedení skrze lidi. Řídíme se následujícími zásadami.

POCTIVOST
Vždy se snažíme klienta informovat o věcech tak jak jsou, bez zbytečného přikrášlování, politikaření či poskytování tzv. zpravodajských informací. Je to nejrychlejší cesta k dosažení cíle. Vždy však se zachováním lidského a ekologického přístupu.

VSTŘÍCNOST a OCHOTA
Je lhostejno, na jaké pozici v životě se v daný okamžik každý z nás nachází (ředitel, mistr, uklízečka ...), vždy je důležité, abychom si byli oporou a maximálně se podporovali. Vstřícnost jednání je mj. hybnou silou, díky které lze překonat mnohé těžkosti. 

PROFESIONALITA
Uvědomujeme si odpovědnost našich kroků. Vše, co děláme, může mít zásadní vliv na životy lidí a firem. Snažíme se, aby výsledek tohoto vlivu byl tím pozitivním a dobrým, co po nás zůstane.

 
 

Tomáš Prchal

Procesní a ERP, MES specialista

vlastnil několik softwarových firem, působí jako procesní poradce, analytik ERP, MES systémů a kouč. Má za sebou 20 let praxe v manažerských pozicích pro oblast ERP, a také bohaté zkušenosti jako viceprezident pro rozvoj ICF ČR (International Coach Federation Czech Republic). Pracuje jako poradce v oblasti obchodu, výroby a zavádění informačních systémů především pro výrobní podniky.
 
 

Pavel Černý

Projektový manažer a analytik.

Zkušený projektový manažer a analytik. Více než 10 let aktivních zkušeností s řízením projektů od lokálních až po mezinárodní v řádech milionů EUR. Aktivní školitel projektového managementu a řízení rizik. 6 let zkušeností v pozici výkonného ředitele soukromé společnosti. Schopnost analýz velkých objemů dat a sestavení přehledů pro manažerská rozhodnutí a procesů vč. jejich optimalizace a designu. Globální zkušenosti (EU, Kanada, USA, Čína, Malaysie, Singapore).
 

Jiří Flídr

Poradce při výběru informačních systémů.

20 let praxe jako konzultant a prodejce ERP systémů. Hluboká znalost problematiky a principů zavádění informačních systémů a systémů pro řízení stavební výroby. Působil jako analytik programových úprav, návrhu jejich architektury a principů následné aplikace. Metodik a znalec vazeb mezi vnitrofiremními procesy a možnostmi ERP, MES či systémy pro ŘSV.

 
 

Martin Dubový

diplomovaný strojní inženýr, auditor a konzultant logistiky, interim manažer a lektor.

Svoje odborné znalosti z logistiky a manažerské zkušenosti nabyl ve švýcarském a německém prostředí nadnárodních zahraničních společností působících v ČR, kde se v průběhu této dlouholeté praxe, jako autor řešení nebo jejich spoluřešitel, podílel na mnoha logistických projektech a jejich realizaci. Výrobním, obchodním a logistickým společnostem poskytuje komplexní poradenské služby v oblasti řízení zásob, logistiky nákupu, skladování, výroby, prodeje, dopravy a distribuce zboží, a to vše s vazbou na ERP IS a interní procesy. Projektů se účastní jak v pozici interim manažera, tak jako konzultant.